Tri želania cover

Speváčka Kristína v novom klipe: Pieseň, ktorá vás chytí za srdce

06. 11 2017 09:10 | markiza.sk
nakrúcanie videoklipu k piesni Sympatie
nakrúcanie videoklipu k piesni Sympatie Foto: Marián Kavulič
nakrúcanie videoklipu k piesni Sympatie
nakrúcanie videoklipu k piesni Sympatie
nakrúcanie videoklipu k piesni Sympatie

Krásna skladba veselo a energicky opisuje najmä prvé momenty lásky, keď medzi dvojicou ešte len preskočí iskra.

Kristína má krásnu rozprávkovú novinku. Naspievala titulnú skladbu k filmu „Tri želania", ktorý poeticky rozpráva o rôznych podobách lásky. Pieseň „Sympatie" dokonale korešponduje s témou filmu.

Z energickej skladby cítiť radosť a šťastie, ktoré obľúbená speváčka v súčasnosti prežíva. Singel má na svedomí osvedčený autorský tím - text napísal Kamil Peteraj, hudbu zložil Martin Kavulič. Vypočujte si singel, ktorý vás zaručene dobre naladí!

Rozprávka z česko-slovenskej produkcie s názvom Tri želania, láskavý, hravý a humorný príbeh o trápeniach prvej lásky a skutočných kúzlach príde do slovenských kín 7. decembra.

„S radosťou som prijala ponuku od koproducenta Promea Communication naspievať titulnú pieseň do vianočného rozprávkového príbehu Tri želania. Skôr než sme začali tvoriť pesničku, mala som dokonca možnosť film si pozrieť. Bola som veľmi príjemne prekvapená a nadšená predovšetkým z mladých hercov, ktorí to zahrali veľmi prirodzene a autenticky," vyznala sa Kristína Peláková.

Krásna skladba veselo a energicky opisuje najmä prvé momenty lásky, keď medzi dvojicou ešte len preskočí iskra. Kristína síce už dávnejšie dokázala, že je nielen výborná speváčka, ale aj talentovaná herečka, no pri tomto filme zostala jej spolupráca iba v hudobnej rovine. O to viac si naša najobľúbenejšia interpretka vychutnala nakrúcanie videoklipu k titulnej piesni.


„Cítila som sa veľmi príjemne v šatách, ktoré mi pripravila Jana Gavalcová a vizáži Lucky Ružovej. Samotný klip obsahuje zábery z filmu, ktoré sa striedajú s dotočenými scénami v priestoroch Luxury hall v Bratislave. O dotočenie sa postaral produkčne Mayo Hurajt a režisérsky sa toho ujal Roman Gregorička," dodáva Kristína.

Snímka „Tri želania" má potenciál osloviť nielen deti, ale aj ich rodičov. Jednoducho všetkých, ktorí si dokážu vychutnať rozprávkové kúzlo. Kristína k nim rozhodne patrí.

„Teším sa, že som hudobnou súčasťou tohto filmu, ktorý ma veľmi peknú myšlienku a ešte krajší odkaz pre ľudí. Verím, že aj táto rozprávka zaujme čestné miesto medzi klasickými rozprávkami, na ktoré sa najmä v období Vianoc všetci tešíme," uzatvára Kristína Peláková.